Opalescence PF 16% balení na domácí bělení

Opalescentní gel na bělení zubů obsahuje PF (dusičnan draselný a fluorid). Ukázalo se, že dusičnan draselný pomáhá snižovat citlivost. Bylo prokázáno, že fluorid pomáhá snižovat kazy a posilovat sklovinu. Spolu pomáhají zlepšit celkový zdravotní stav zubů.

  • bělení zubů pro domácí použití
  • testované
  • navrženy tak, aby zabránily dehydrataci a zvýšily trvanlivost stínu

Balení obsahuje:

  • 8ks 1,2 ml stříkaček Opalescence PF 16%
  • 1ks 28,3 ml Opalescence Whitening pasta
  • pouzdro
  • taštička
  • návod k použití
  • ZADARMO 2ks nosič na bělení zubů
1 880,00 Kč

Karbamid peroxid s dusičnanem draselným a fluoridem

- vyvinut, aby zabránil dehydrataci a relapsu odstínů
- posiluje sklovinu, snižuje citlivost, zabraňuje vzniku zubního kazu
- dvě koncentrace pro flexibilitu (10% a 16%)

vyvinutý, aby zabránil aPatentovaná receptura má lepivé, adhezivní vlastnosti, které přinášejí výsledky spíše ve dnech než v týdnech. Systém Opalescence® na bělení zubů bezpečně odbarví vaše zuby, čímž se odlehčí odbarvení způsobené potravinami, kávou, tabákem, stárnutím a jinými zdroji. Účinná látka v opalescencí, peroxidu karbamidu, byla FDA uznána již mnoho let jako orálně antiseptikum a nyní se používá pro své vynikající vlastnosti na bělení zubů. Opalescence je dostupná v různých koncentracích karbamid peroxidů, aby se bělili i ty nejtěžší skvrny. a relapsu odstínů
- posiluje sklovinu, snižuje citlivost, zabraňuje vzniku zubního kazu
- dvě koncentrace pro flexibilitu (10% a 16%)

Příklad implementace gelu na nástavec, nasazení

Časté otázky

Jak funguje bělení?

Proces bělení je možný díky schopnosti karbamid peroxidu a peroxidu vodíku, který umožňuje volně procházet sklovinou a dentinem a pronikat do všech částí zubu. Tyto peroxidy se rozkládají na kyslíkaté radikály, které migrují mezi sklovinovými hranoly a rozkládají jakékoliv barevné molekuly, které vedou k zabarvení zubů. Struktura zubu se nemění; vnitřní barva zubu je jednoduše světlejší. Bělicí činidla se rozkládají na malé molekuly a pohybují se ve všech směrech, takže i když celý zub není pokryt gelem, celý zub je bělený. Četné studie prokázaly účinnost peroxidů v bělících zubech. Bělicí materiály nepoškozují smalt, dentin, stávající výplně ani spojovací materiály.

Jak dlouho trvají výsledky bělení?

Výsledky bělení jsou velmi stabilní. V závislosti na stravovacích a životních návyků pacienta může být nutné, aby byl postup pravidelně opakován.

Před a po

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Informace o bezpečnosti
Pokud se u Vás vyskytne významná citlivost, ukončete léčbu a poraďte se se svým zubním lékařem.

Indikace
Opalescence se doporučuje na bělení obarvených zubů před umístěním kompozitů nebo korun. Je účinný při odstraňování některých nebo všech vnitřních zabarvení zubů v důsledku vrozených, systémových, farmakologických, traumatických atd. faktorů, jako i stárnutí. Je úspěšný při fluoróze a dokonce i při barvení tetracyklinem.

Přísady
Obsahuje peroxid karbamidu, dusičnan draselný a fluorid.

Použití
Nepoužívejte více než 1/3 až 1/2 stříkačky na zásobník. Před vložením zásobníku vyčistěte zuby. Snadno poklepáním na podnos, abyste přizpůsobili strany zubům.

Více informací
SKU MED-010
Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím

Stav produktu

Všechny produkty jsou nové a bezpečně zabalené na převoz.

Doprava

Objednávku zpracujeme do 24 pracovních hodin od objednání. Skladové produkty odesíláme do 24 pracovních hodin. Pro produkty od dodavatelů trvá doprava k Vám 3 až 10 pracovních dní.

Garance vrácení peněz

Zboží můžete vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reklamacie

Pokud se Vám produkt poškodil, byl Vám dodán znehodnocen během přepravy, zašlete nám jej zpět. Reklamace řešíme promptně výměnou kus za kus. Pro více informací nás kontaktujte.